دسته‌ مطالب چینی آلات بهداشتی

نکات مهم خرید چینی بهداشتی

جذب آب در چینی بهداشتی

جذب آب در چینی‌های بهداشتی براساس استاندارد، نباید بیش از 0.5% باشد. اگر جذب آب در چینی بهداشتی مانند توالت فرنگی یا روشویی بالاتر از حد استاندارد باشد می تواند منجر به تجمع آلودگی، ایجاد بوی بد و در نتیجه غیربهداشتی شدن محیط می شود.

چگونگی موجدار بودن لعاب در کیفیت چینی بهداشتی

علاوه بر تأثیر منفی در ظاهر و زیبایی چینی بهداشتی، وجود موج در سطح روشویی یا توالت فرنگی باعث می شود آب به شکل درستی به قسمت های خروجی منتقل نشود و این موضوع، موجب می گردد در سطح چینی بهداشتی لکه ایجاد شود که منجر به غیربهداشتی شدن محیط و محصول و باعث تجمع و انتقال میکروب می گردد.

وجود ترک در سطح لعاب چینی بهداشتی

وجود ترک در سطح لعاب چینی بهداشتی، علاوه بر اینکه باعث می گردد محلی از تجمع قارچ ها و باکتری ها فراهم گردد، احتمال شکسته شدن چینی بهداشتی پس از نصب را تا حد بسیار زیادی افزایش می‌دهد. در هنگام خرید روشویی و سایر انواع چینی بهداشتی باید توجه داشت که ممکن است ترک های سطح لعاب آنقدر ریز باشند که از فاصله ی کم نیز به راحتی قابل مشاهده نباشند، لذا در خرید چینی بهداشتی توجه نمایید که بررسی سطح لعاب محصول را از فاصله 5 سانتی متری و بطور دقیق انجام دهید. ترک ها در سطح چینی بهداشتی در نور کافی اغلب با چشم قابل مشاهده هستند.

مزیت های لعاب با کیفیت در چینی بهداشتی بعد از نصب

در صورتی که لعاب چینی بهداشتی از کیفیت بالایی برخوردار باشد، باعث جلوگیری از نفوذ آب، انواع میکروب ها، فضولات و آلودگی ها به سطح چینی بهداشتی شده و در نتیجه امکان رشد میکروب‌، قارچ‌ و باکتری‌ را  کاهش می دهد. همچنین چینی های بهداشتی دارای لعاب با کیفیت از شفافیت و درخشندگی بالاتری برخوردارند، ظاهر زیباتری دارند و تمیز کردن سطح آنها نیز ساده تر انجام می شود. در زمان خرید چینی بهداشتی ممکن است محصولاتی با قیمت ارزان تر به شما معرفی گردد، باید توجه داشته باشید که کیفیت لعاب چینی بهداشتی را نمی توان به راحتی تشخیص داد و  محصولاتی با قیمت های ارزانتر ممکن است از لعاب بی کیفیتی برخوردار باشند و پس از تصب طی مدت کوتاهی سطح آنها کدر شده و علاوه بر از دست دادن زیبایی، سطح آنها محل تجمع باکتری ها می گردد. تولید چینی بهداشتی با لعاب با کیفیت در کوره هایی با رمای بالاتر و کنترل بیشتر صورت می گیرد.

امکان نصب شیر دوقلو بر روی روشویی تک پانچ

در نصب شیرالات برای چینی بهداشتی تعداد پانچ ها محل استاندارد خروجی آب را معین می کند و در صورتی که فقط یک پانچ برای روشویی تعبیه شده باشد، نصب شیر دوقلو بر روی آن ممکن است باعث شکسته شدن محصول یا  آسیب دیدن لعاب آن می گردد.

ویژگی های چینی بهداشتی مرغوب

  1. لعاب شفاف
  2. نداشتن ترک در سطح
  3. میزان جذب آب مناسب
  4. عدم پیچیدگی قطعات
  5. بهداشتی ‌بودن قطعات تشکیل دهنده
  6. آسان بودن نصب و راه اندازی
  7. لوازم جانبی کامل
  8. گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب
  9. برند خوشنام و مطمئن

گارانتی چینی های بهداشتی

به طور معمول کالاهای بهداشتی دارای گارانتی می باشد و در بخش چینی های بهداشتی نیز شرکت های معتبر مانند چینی کرد،چینی بهداشتی گلسار فارس،چینی بهداشتی مروارید،چینی بهداشتی المپیا و چینی بهداشتی ملودی دارای گارانتی های بلند مدت و مطمئن می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *